Rodzaje kursów i szkoleń

Home / Rodzaje kursów i szkoleń

Pakiet “Podstawy Cyfrowe” to kompendium wiedzy dla każdego, kto chce wkroczyć w świat nowych technologii z pewnością siebie.

Adresowany przede wszystkim do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z internetem, smartfonami i komputerem, ale także dla tych, którzy chcą odświeżyć i poszerzyć swoją wiedzę. W trakcie tych kursów uczestnik nauczy się podstaw obsługi urządzeń, efektywnego korzystania z globalnej sieci, komunikowania się online, oglądania filmów czy korzystania z mediów społecznościowych.

Po zakończeniu pakietu każdy kursant będzie mógł swobodnie i bezpiecznie poruszać się w cyfrowym świecie.

Pakiet “Bezpieczeństwo w Sieci” to esencja wiedzy dotyczącej ochrony w środowisku cyfrowym.

Skierowany do osób, które chcą czuć się bezpiecznie podczas korzystania z internetu, niezależnie od platformy czy serwisu. W ramach tego zestawu kursów uczestnik dowie się, jak bezpiecznie surfować w sieci, dokonywać transakcji finansowych, zabezpieczać swoją sieć Wi-Fi, a także jak chronić swoje dane osobowe i rozpoznawać dezinformacje w środowisku online.

To kompleksowe przygotowanie do świata, w którym cyfrowe zagrożenia są na porządku dziennym, ale dzięki odpowiedniej wiedzy można się przed nimi skutecznie bronić.

Pakiet: “Zakupy i Podróże” to zestawienie kursów dla osób pragnących wykorzystać potencjał internetu do odkrywania świata i wygodnych zakupów.

Dedykowany tym, którzy chcą stać się świadomymi konsumentami w świecie e-commerce oraz odkrywać wirtualne atrakcje turystyczne. Uczestnicy nauczą się skutecznie dokonywać zakupów, korzystać z zaawansowanych narzędzi zakupowych, zwiedzać miejsca bez wychodzenia z domu, planować podróże z wykorzystaniem aplikacji oraz znajdować najlepsze promocje na wakacyjne wyjazdy.

To idealna propozycja dla tych, którzy pragną łączyć pasję do podróży z komfortem cyfrowych technologii.

Pakiet “Użyteczne” to kompendium wiedzy dla tych, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał cyfrowych technologii w codziennym życiu.

Kursy zostały stworzone, aby ułatwić uczestnikom korzystanie z aplikacji pogodowych, planowanie, dbanie o zdrowie online, pielęgnację roślin, odkrywanie rodzinnych korzeni czy wirtualne zwiedzanie kulturalnych miejsc. Dodatkowo uczestnicy nauczą się języków obcych poprzez aplikacje, zanurzą się w świecie fotografii, dowiedzą się, jak przechowywać dane w chmurze, zasmakują w cyfrowej rozrywce i kulinarnych inspiracjach, a także odkryją sekrety aplikacji randkowych i wykorzystania sztucznej inteligencji w codzienności. Kursy oferują także praktyczne narzędzia do załatwiania spraw urzędowych online.

To kompleksowy przewodnik po cyfrowych udogodnieniach dla osób chcących być na bieżąco z technologicznymi nowościami.

Zainteresowaliśmy Cię? Zapisz się na szkolenie lub dopytaj o szczegóły! Skontaktujemy się z Tobą.

Nie spamujemy. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Również otrzymasz informacje, gdy dodamy aktualizację lub nowe kursy na stronę!