Nauka Technologii od zera: Dlaczego na naukę nigdy nie jest za późno?”

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy technologia jest tylko dla młodych? Odpowiedź brzmi: nie! W dzisiejszym świecie cyfrowym, niezależnie od wieku, możemy czerpać korzyści z nowych technologii. Właśnie dlatego stworzyliśmy serię podstawowych szkoleń dla seniorów, które pomogą Ci stać się pewnym siebie użytkownikiem technologii.

Technologia, która kiedyś wydawała się nieosiągalna, jest teraz na wyciągnięcie ręki. Ale dlaczego warto się jej uczyć?

Korzyści z nauki technologii dla seniorów:

• Pozostawanie w kontakcie: Zamiast czekać na listy czy kartki z życzeniami, media społecznościowe i komunikatory internetowe umożliwiają natychmiastowe połączenie z rodziną i przyjaciółmi z całego świata.
  • Dostęp do informacji: Potrzebujesz przepisu na pyszne ciasto? Lekarza w twojej okolicy? A może chcesz przeczytać najnowsze wiadomości? Internet to nieskończony zasób wiedzy dostępny 24/7.
  • Samodzielność: Dzięki technologii możesz robić zakupy online, płacić rachunki bez wychodzenia z domu czy nawet zamówić lekarstwa z dostawą do drzwi.

Co oferują nasze szkolenia?:

• Podstawy obsługi komputera/smartfona: Komputery i smartfony stały się naszymi codziennymi towarzyszami. Naucz się podstaw obsługi tych urządzeń, aby móc cieszyć się ich pełnymi możliwościami.
  • Poczta elektroniczna: Świat komunikacji zmienia się w zawrotnym tempie. Dowiedz się, jak stworzyć konto e-mail i komunikować się z bliskimi przez internet.
  • Media społecznościowe (Facebook): Pozwól, że pokażemy Ci, jak bezpiecznie korzystać z Facebooka, utworzyć profil i połączyć się z rodziną oraz znajomymi.
  • Zakupy przez internet: Świat e-commerce czeka! Dowiedz się, jak robić zakupy online w sposób bezpieczny, płacić i śledzić dostawę.
  • Bankowość online: Kontroluj swoje finanse bez wychodzenia z domu. Naucz się, jak bezpiecznie logować się do swojego konta bankowego, dokonywać przelewów i zarządzać swoimi finansami online.
  • Bezpieczeństwo w internecie: Internet jest pełen pułapek. Naucz się, jak rozpoznawać podejrzane wiadomości, strony internetowe i jak tworzyć mocne hasła.
  • Muzyka i filmy w internecie: Odkryj świat rozrywki online. Poznaj serwisy streamingowe, takie jak Netflix czy Spotify, i ucz się, jak oglądać i słuchać swoich ulubionych artystów online.
  • oraz wiele innych, ponad 20 różnych bloków tematycznych.

Jak pracujemy?:

Podchodzimy indywidualnie do każdej osoby. Każdy senior jest inny i ma różne potrzeby. Nasze szkolenia dostosowujemy do indywidualnych wymagań, tempo nauki dostosowujemy do uczestnika, a nie odwrotnie. Jednak samodzielnie wybierasz tematy szkoleń których Cię nauczymy. Zwróć jedynie uwagę na poziom trudności, przykładowo musisz znać podstawy obsługi smartfona, żeby przejść do obsługi aplikacji.

Jeżeli czujesz, że technologia Cię przewyższa, daj nam szansę zmienić to uczucie. Dołącz do naszej społeczności seniorów, którzy postanowili zdobyć nową wiedzę i umiejętności w świecie technologii. Z nami nie tylko zrozumiesz, ale i polubisz nowoczesne technologie.

Zapisz się na kurs lub zapytaj o szczegóły wypełniając poniższy formularz